07 Nisan 2015

Sıfır klima Fiyatları

Sıfır Klima Fiyatları

2017 Klima Satış Fiyatları için aşağıdaki linki tıklayın

2017 Klima Satış Fiyatları

2015-2016 BAYMAK İnverter klima satış fiyatları

KAPASİTE MODELİ DURUMU FİYATI
9000 BTU İNVERTER SIFIR – MONTAJ DAHİL

1550,00

12000 BTU İNVERTER SIFIR – MONTAJ DAHİL

1650,00

18000 BTU İNVERTER SIFIR – MONTAJ DAHİL

2450,00

24000 BTU İNVERTER SIFIR – MONTAJ DAHİL

3100,00

Klima Servisinden Alınır ; Neden mi ?

Klima almanın Kolay Yolu Dikkatli Okuyunuz :

1- Klimanızın siparişi verin.

2- 48 Saat içinde servis ekibi klima ile sizlere gelsin ve montajı yapsın.

3- Ödemenizi işlem bittikten sonra sizlere gelen personele yapın.

3 adımda klimanıza sahip oldunuz. üstelik ödemesinide adreste klimanın karşısında serinlerken yaptınız. Bu şartları sağlayan iddaa ediyoruz bizlerden başka kimse yok. 

Üstelik baymak klimalarda 2015 yılında TAM 7 YIL Garanti var.

Peki siz yanlışlıkla klimanızı başka bir yerden aldınız, Şimdi dikkatli bir şekilde okuyun ve hata yapan kullanıcıların başlarına gelenleri bilin ;

Dikkatlice Okuyunuz !

Ahmet bey internet ortamında satılan bir klima almaya karar verir, odası için uygun cihazı tespit eder, fakat almak istediği klima için önce ödeme yapması gerekmektedir. Güvenilir bir firma olduğunu anlar ve kredi kartı ile ödemesini yapar. Adres bilgilerini girer ve artık klimanın gelmesini bekler. Fakat aradan günler geçmesine rağmen klima ortada yoktur. Telefon açar stoklarımızda değildir denir kendisine. Yada kargoya verildi birkaç güne kadar sizde olur denir. aradan 3 – 5 gün geçer ve nihayet klima kendisine gelir. Esas zorluklar şimdi başlar, Klimanın servisi ile irtibata geçmeye çalışır ama telefonlar hep meşgül, tekrar arar, tekrar arar ve nihayetinde ulaşır servise. Servisten çok yoğun oldukları için montaj tarihi 3 gün sonrasına verilir. Sabahtan akşama evde servis bekler ahmet bey, Şaşırtıcı olsada servis 3 gün sonra gelir. ( genelde çoğu servis söyledikleri günde gelmezler ) neyse .. Klima servis tarafından açılır fakat oda ne ? , Klima kargoda hasar görmüştür. ( Klimaların nakliyesi esnasında belirli taşıma koşulları oluşturulmalıdır. aksi takdirde nakliye hasarı meydana gelir )Gelen servis Klimanın hasarlı olduğunu soyler ve rapor tutar. Sonra iadesi ile uğraşsın dursun ahmet bey … aslında daha çok yazacak şeyler var ama siz bizi anlamışsınızdır.

Sizde bu yanlışa düşmemek için bizi tercih edin, yukarıda yazan 3 adımda klimanızı alın ve hemen kullanmaya başlayın.

Stoklarımızda 9000-12000-18000-24000 btu inverter sıfır klimalar ve aklınıza gelebilecek her türlü ürün bulunmaktadır. Soğutma sektöründe öncü firmalardan biri olan 3 K Profesyonel satış ve servis hizmetleri olarak yıllık satış adetlerimiz ve referanslarımız çok kuvvetlidir. Bizler işimizi severek yapmaktayız ve sizlere ona göre personel yönlendirmekteyiz. Güler yüz ve konusuna hakim personelimiz ile iddda ediyoruz memnun kalacaksınız. Şimdiden bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

Bizi Arayın