Klima Servisi Esenyurt

Klima Servisi Esenyurt

Yazın sıcağından, kışın soğuğunda korunmak için sıkça tercih edilen klimaların kullanım alanına göre farklı tasarım ve modelleri bulunur. Günümüzde ülkemizde en çok kullanılan cihazların başında gelen klimalar enerji tasarrufunun yanında kurulumu yapılan alanın havasını serinletir ya da kullanıma bağlı olarak sıcak hava verir.

Günlük hayatta sıkça kullanılan klimaların belirli aralıklarla bakımı yapılmalıdır. Bakımları aksatılan klimalar arıza açabilir, kötü koku yayabilir bunların yanında birde faturaların maliyetli olarak gelmesine sebep olabilir. Bu nedenle klima servisi Esenyurt firmamız klimalarınızın düzenli olarak bakımlarını yapar. Firmamızdan hizmet almak için 7 / 24 saat hizmet veren canlı destek hattımızı arayabilir ya da firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Klima servisi Esenyurt olarak firmamız piyasadaki her marka ve model klimaların bakım ve tamirini yapar.

Klima Servisi Esenyurt

Klima Kullanım Alanları

Temiz bir kullanım olanağı sunan klimalar günümüzde birçok mekânda kullanılmaktadır. Bunların başında konutlar, lokantalar, kafeler, barlar, ofisler gelmektedir. Klima servisi Esenyurt firmamız her türlü klima bakımını garanti kapsamında yapar.

Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

Klima bakımları konusunda tecrübeli ustalar tarafından her yıl bir yaz başında birde kış başında olmak üzere yılda iki kere yapılmalıdır. Çünkü klimaların her mevsim harcadığı enerji miktarı farklı olup kullanım süreleri de değişmektedir. Klima servisi Esenyurt firmamızda klimaların bakımları sırasında öncelikle klima basınç değeri ölçülür. Akabinde elektrik devreleri kontrol edilerek, fan pervaneleri temizlenir ve ihtiyaç halinde filtre değişimi yapılır. Tüm bu işlemler her bakım döneminde düzenli olarak yapılır. Ancak klima bakım tarihlerini unutma ihtimalinize karşı talebiniz doğrultusunda klima servisi Esenyurt firmamız sizlere hatırlatma mesajı gönderir. Klima bakımlarını atlamanız halinde tamiri zor ve masraflı arızalar açabileceği gibi yedek parçalarda da sorunlar yaşayabilirsiniz.

Klima Servisi Esenyurt

Klima Tamiri Hizmetleri

Klimanız yeterince soğutmuyor ya da kötü koku yapıyorsa ve acil en yakın klima servisi hizmeti veren firma arıyorsanız klima servisi Esenyurt firmamız sizlerin hizmetinde. Firmamız işinin ehli ustalar ile bölgenin en güvenilir ve garantili klima tamiri yapan firması olarak hizmet veriyor. Klimanızın arızası durumunda firmamızın destek hattını arayarak arıza hakkında bilgi vermeniz ve evinizin konumunu bildirmeniz halinde firmamız evinize en deneyimli klima tamiri yapan usta göndererek sorununuz çözer. Eğer arıza büyük ise klima iş yerine getirilerek tamiri yapılır. Gerekiyorsa parça değişimi birebir orijinal marka parçalar ile yapılır ve garanti belgesi düzenlenerek işlem tamamlanır. Daha sonra firmamızın yetkili personelleri tarafından cihazınıza yapılan işlem hakkında sizlere bilgi verilir. Klima servisi Esenyurt firmamız tamirini yaptığı her parça için bir yıl garanti verir.

Klima Tamiri Fiyatları

Klima tamiri fiyatları klimanın arızasına göre değişir. Bu konuda firmamızın teknik ekibi ile görüşebilirsiniz. Firmamız uygun fiyat politikası ile müşterilerine hizmet güvencesi verir.

Bir cevap yazın

Bizi Arayın