Klima Servisi Beylikdüzü

Klima Servisi Beylikdüzü

Klimalar insanların daha konforlu ve rahat yaşamaları için özel olarak tasarlanan ve monte edildikleri kapalı mekânı serinleten veya isteğe bağlı olarak ısıtan, toz ve çeşitli alerjenleri filtreleyerek hapseden teknolojik cihazlardır. Günümüzde yaygın kullanım alanına sahip olan klimalar araçlardan evlere, iş yerlerinden okullara kadar birçok sektörde kullanılmaktadır. Klimalar hemen hemen her ortamda kullanılır bir hale gelmiş ve lüks olmaktan çıkarak adeta bir ihtiyaç haline dönüşmüştür. Ayrıca teknolojik gelişmeler ile klimalar daha az ve verimli enerji kullanarak enerji tasarrufu sağlıyor. Dolayısı ile tercih edilme oranı bu denli çok olan klimaların belirli periyotlarda bakımlarının aksatılmadan yapılması gerekir. Klima servisi Beylikdüzü firmamız her marka ve model klimalarınızı özenle temizler ve bakımlarını yapar.

Klima Servisi Beylikdüzü

Klima Montajı Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ülkemiz iklim koşullarına uygun olan klimaların kullanım alanlarına göre piyasada çok farklı modelleri bulunuyor. Bu nedenle klima seçimi yaparken klimanın kullanılacağı mekânın ev, ofis, lokanta olması tercihleri etkiler. Bunun yanında klima kurulumu yapılacak olan mekânın fiziki koşulları da klima seçiminde önemlidir. Klimanın montajının yapılacağı mekândaki pencere sayısı, odanın yönü gibi durumlar klima kullanımı sırasında ısı kazancı sağlayabilir. Klima servisi Beylikdüzü firmamız müşterilerimize klima seçimi konusunda gereken bilgilendirmeleri yapar. Bunun yanında klima tamiri yapan firma olarak tanınan firmamız sektörde uzun yıllardır hizmet veriyor. Klima servisi Beylikdüzü firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için firmamız ile iletişime geçmeniz halinde teknik destek ekibimiz sizlere her türlü desteği sağlamaktadır.

Klima Bakımları Ne Zaman Yapılmalıdır?

Klima servisi Beylikdüzü firmamız evlerde ya da iş yerlerinde kullanılan klimaların periyodik bakımlarını düzenli olarak yapar. Bakımları aksatılmadan yapılan klimaların arıza vermesinin önüne geçilirken öte taraftan klimanın ömrü uzar ve enerji tasarrufu sağlanmış olur. Klima servisi Beylikdüzü firmamız klima bakımlarında müşterilerin konforunu düşünür ve mevsim ortalarında klima bakımı yapmaz. Firmamızda klima bakımları yaz ve kış mevsimlerinin başında olmak üzere senede iki kez yapılır. Klima servisi Beylikdüzü firmamızda klima bakımlarında cihazın basınç değerleri ve elektrik tesisatı kontrol edilerek, cihazın iç ve filtre temizliği yapılır. Gerekirse hava filtresi değiştirilir. Firmamız tüm bunları profesyonel ustalar tarafından gerçekleştirir.

Klima Servisi Beylikdüzü

Klima Tamiri

Klimanız arıza verdi ve siz acil olarak en yakın klima servisi arıyorsanız klima servisi Beylikdüzü firmamız haftanın her günü 24 saat hizmet veriyor. Firmamızın teknik ekibini arayarak klimanızın sorununun bildirmeniz halinde firmamız tarafından en kısa sürede tarafınıza klima tamiri yapan usta yönlendirilir. Klimanızın arızası yerinde çözülebilirse evinizde sorun giderilir. Ancak evde çözülemeyecek arızalarda kendi servisimize getirilerek arıza giderilir.

Klima Tamiri Fiyatları

Klima tamiri fiyatları klimanın tipine, arıza açan parçaya ve parça değişimi gibi detaylara göre değişir. Firmamız piyasanın en uygun fiyat garantisini sizler sunar. Bunun yanında tamiri yapılan parçanın bir yıl firmamız tarafından garantisi sağlanır.

Bir cevap yazın

Bizi Arayın