19 Mart 2015

Klima Montajı ve Demontaj Taşıma Hizmeti

Klima De montajı ve Montaj Taşıma Fiyatları

2019 klima söküm takım fiyatları için 444 33 19                

Son dönemlerde,serinleme ve ısınma  alanında, en çok kullanılan cihazlar klimalar olmuştur. Çokça tercih edilen bu cihazlar, birçok zaman kurtarıcı bir etken olarak değer görmektedir. Özellikle yaz ve kış  aylarında vazgeçilmez olan klimalar, kış aylarının buz gibi soğuğunu ısıtan ve yaz aylarının kavurucu sıcağını serinleten bir cihaz konumundadır. Tabi bu cihazı kullanmadan önce ve kullanırken dikkat edilmesi gereken birkaç husus bulunmaktadır.

Gerek iş yerlerinde  gerekse evlerde  tercih edilen klimalar klima montajı ve taşıma  de-montajı çok önemlidir. Bu konuda, özellikle alanında uzman olan klima-servisi profesyonel çalışma prensibine sahip olan firmalardan yardım alınması gerekmektedir. Bu alanda verilen klima montajı fiyatı da tabi ki kullanıcı için önemli bir etkendir. Klima tamir fiyatları ve klima söküm montaj fiyatları, oldukça merak edilen konulardandır. 25 yıllık tecrübeyle çalışan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızda, bu ücretler oldukça uygun fiyatlarla belirlenmekte ve sizlere garantili bir çalışma imkanı sunmaktadır.

Bir çok yerde aşağıdaki kelimelerde ilanlar görürsünüz DİKKAT !  bu şekilde  reklamlara dikkat edin neden mi? Çünkü  her işin olduğu gibi bu işinde bir maliyeti vardır. Ucuz yapan firmalar aslında bunların bir çoğu firma bile değillerdir. Bu tip ucuz çalışan yerler gelirler işi iyi veya kötü bir şekilde yapar paranızı alır ve giderler  ve bir sorun çıkması durumunda aynı firmayı tekrar ararsınız bu tip ucuz iş yapan firmalarda asla servis tekrarı alamazsınız halbuki uygun fiyat prensibi ile çalışan firmamız hem öyle abartılı fiyatlar ödemezsiniz aynı zamanda yapılan işleme 1 yıl garanti alır olası bir sorunda anında çağrı merkezimizi arayarak tekrar ücretsiz servis talebi bırakırsınız  

Uygun fiyat garantisi ile garantili hizmet için 444 33 19 bizi arayın

Klima De montajı Fiyatı ve Montaj Ücreti Ne kadar?

                Klimanız hangi marka ve modelde olursa olsun, kurulum yapan firmamız tarafından belirlenen ücret, müşteriyi üzmeyecek fiyatlar belirlenmiştir. Klima taşıma, klima sökme  takma için son derece titiz ve temiz çalışma sürdüren uzman ekibimiz, cihaza ait parçaların zarar görmemesi için, hassas bir çalışma yürütmektedir. Klima takma fiyatları ve diğer servis fiyat arımız için 444 3 319 numaramız dan bizimle iletişime geçerek, gerekli bilgileri alabilirsiniz. Garantili olarak çalışma yürüten firmamızın internet sitesinde, her türlü arıza ve montaj – demontaj işlemleri için soru- cevap bölümü yer almaktadır. Klima servisi çağrı merkezimizi arayarak, güvenilir ve uzman ekibimizin tecrübesinden siz de kolaylıkla faydalanabilirsiniz.Size ucuz klima montajı fiyatı sunamayız fakat  Garantili Hizmeti uygun klima montaj fiyatları sunabiliriz

2017 Klima Montaj fiyatları TUTAR / BİRİM
Klima Söküm Fiyatları 100 TL
Klima Montaj Fiyatları 150 TL
Klima Söküm Takım Fiyatları 250 TL
Klima Sök Tak Fiyatları 250 TL
Klima De Montaj Montaj Ücreti 100 TL
Evden eve klima taşıma ücreti

Klima Montaj – Demontaj Nasıl Yapılır?

                Satın alınmış olan bir klimanın montajı veya yeri değiştirilmek istenen bir klimanın de montajı kesinlikle kullanıcı tarafında yapılmamalıdır. Bu alanda yılların tecrübesine sahip olan firmamız, en çok tercih edilen firmadır. Çünkü, günümüzde genellikle sıfır alınması tercih edilen klimalarla birlikte ücretsiz olarak sunulan bu önemli hizmet, son derece bilgi ve uzmanlık gerektiren bir hizmettir. Klimaların montajı için evde belirlenen konumuna da dikkat edilmesi gerekmektedir. Cihazın hava kanallarının doğru bir şekilde konumlandırılması ve dışarıya açılan kanalların da güvenilir ve doğru bir şekilde ayarlanması da, uzman çalışanların bilgi birikimleri sayesinde olmaktadır. En doğru olan klima konumlandırması, cihazların hava giriş çıkışını engellemeyecek şekilde yapılan konumlandırmadır. Klimaların söküm takım işlemleri için rahat çalışılabilecek bir alana kurulması da son derece önem taşıyan bir husustur. Klima tamir servisi ve montaj – demontaj servisi için alınacak hizmette, firmanın bilgili ve profesyonel seçilmesi, hem bütçe hem de sağlık açısından da avantajlı olacaktır.Klima dış ünite montajı          

1- Klima montajı nereye yapılırsa klima daha randımanlı çalışır ?

Klimanızın yüksek performanslı olarak çalışabilmesi için iç ve dış ünite arasında kullanılacak olan bakır boru mesafesinin ideal ölçülerde olması gerekir. Küçük kapasitedeki klima cihazları için ( 9.000 – 12.000 – Btu/h ) bakır boru mesafesi ortalama 3 ila 3,5 metre olmalıdır. Küçük kapasiteli klimanızın verimli çalışabilmesi için bakır boru mesafesinin 5 metreyi geçmesi önerilmez. Teknik olarak 5 metrenin üzerinde montaj yapılabilmektedir, fakat sisteme ekstra gaz ücreti alınarak ilave gaz şarj edilmesi gerekmektedir. Yüksek kapasitedeki klima cihazları ( 18.000 – 24.000 Btu/h ) ideal montaj mesafesi 5 metre olmalıdır.

Klima cihazı dış ünitesi hava giriş ve çıkışının engellenmeyeceği bir yere monte edilmelidir.klima dış ünite montajı

Klima Demontaj ( Sökümü )Klima Montajı kadar Klima demontajı da  çok önemlidir. klima söküm aşaması titizlik ve uzmanlık isteyen bir işlem olup klima sökümü aşamasında sökülen parçaların zarar görmemesi için titiz bir çalışma yürütülmesi gerekmektedir.Firmamız bünyesinde görev yapan uzmanlarımız klima söküm, klima montajı,klima tamiri,klima bakımı gibi konularda uzman kişilerden oluşmaktadır.

2 – Klima montajı esnasında dikkat edilmesi ve uygulanması gerekenler.

a- İç ve dış ünitenin rahat çalışabileceği bir yere monte edilmelidir.
b- İç ve dış ünitelerin terazi kullanarak düzgün ve sağlam bir şekilde monte edilmesi. İç ünitenin ilk olarak duvara monte edilen sac plakasının iyi sabitlenmesi ve terazi dengesine dikkat edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde klimanızın iç ünitesinden ses gelebilmektedir.
c- İç ve dış ünite arasındaki bakır boruların izalasyonunun tam olarak yapılması gereklidir.
d- Pencere tipi klimalarda montaj için açılan yer ile cihaz kasası arasında kalan boşluğun uygun şekilde kapatılmasına dikkat edilmelidir.
e- Elektrik beslemesi ve kumanda iletişim kablosunun bağlantılarının düzgün yapılması na dikkat edilmelidir.
f- Drenaj testi yapılmalı ve drenaj borusunda herhangi bir tıkanıklık olup olmadığı kontrol edilmelidir.
g- İlk çalıştırmanın ardından gaz basıncı ölçülmeli ve gerekli ise klimaya gaz şarjı yapılması gerekmektedir.Her marka ve model klima cihazınızın montaj, demontaj, gaz dolumu işlemleri garantili şekilde yapılmaktadır.Klima montaj ve klima demontaj işlemleri için 444 3 319  nolu telefondan bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Klima Sökme Takma Fiyatı 2015 TUTAR / BİRİM
9-12000 BTU Split klima De montaj + servis ücreti 100TL
9-1200  BTU  Split Klima De Montaj ve Montaj 250TL
18-24000 BTU Klima Söküm + Servis Ücreti 130 TL
18-24000 BTU Klima De Montaj ve Montaj 300 TL
Salon Tipi Söküm + Montaj 200 TL

Bir çok yerde aşağıdaki kelimelerde ilanlar görürsünüz DİKKAT !

 • ucuz klima montajı,
 • ucuz klima taşıma,
 • ucuz klima sökme takma,
 • ucuz klima de montajı,
 • ucuz klima yer değiştirme,
 • ucuz klima tamiri,
 • ucuz klima kart tamiri,
 • ucuz klima servisi,
 • ucuz klima bakımı
 • ucuz klima montaj fiyatları
 • ucuz klima montaj fiyatı

Klima Servisi

Airfel klima servisi

 

Bir cevap yazın

Bizi Arayın