29 Şubat 2016

Demirdöküm Klima Servisi

Demirdöküm Klima Servisi İstanbul

İstanbul’da Demirdöküm klima servisi hizmeti veren firmamız profesyonel ekip ve ekipmanlarla hizmet sunmaktadır. Tam donanımlı mobil Demirdöküm klima servisi ekiplerimiz size bir telefon kadar yakın. 444 33 19 nolu Demirdöküm klima çağrı merkezini aramanız yeterli Demirdöküm klima müşteri hizmetleri servis kaydınızı alır almaz size en yakın mobil ekiplerimizle iletişime geçip adresinizedemirdöküm klima servisi yönlendirir Demirdöküm klima servisleri  demirdöküm klima arıza tespiti yaptıktan sonra
yapılması gereken işlemleri detaylı bir şekilde size aktardıktan sonra onayınızla birlikle gerekli işlemleri başlatır ve en kısa sürede demirdöküm klima tamiri yapılarak teslim edilir.

Demirdöküm Klima Kumandası Soğuk Ayarı Sıcak Ayarı

Demirdöküm klima kumandası soğuk ayarı klima kumandası ayarlarından mode tuşu ile kar işareti veya cool sekmesini seçmeniz gerekmektedir ve dereceyi ortam sıcaklığının altında tutmanız gerekmektedir 18-24 derece arasında secim yapabilirsiniz,derece ayarını yaptıktan sonra klimayı çalıştırın ve 15 dakika bekleyiniz  15 dakika sonra dış ünite fan ve motor devreye girecektir. bu süre içersinde dış ünite çalışmadı ve halen ılık hava üflüyor ise 444 33 19 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Demirdöküm Klima kumandası Sıcak Ayarı klima kumanda ayarlarından mode tuşu ile heat veya güneş resminin  seçin ve dereceyi ortam sıcaklığının üzerinde bir dereceye ayarlayın ve klimayı çalıştırıp, 15 dakika bekleyiniz. 15 dakika sonra klima dış ünetisi devreye girmiyor ve halen ortam  ısınmıyorsa servisi aramanız gerekmketedir.

 Demirdöküm klima montajı

Demirdöküm klima de-montajı ve montaj hizmetlerinde uygun fiyat ve garantili hizmet vermekteyiz demirdöküm klima söküm takım işlemlerinin yanı sıra aynı zamanda nakliyesini de yaparak müşterilerimize anahtar teslimi çözümler sunmaktayız.

Uygun fiyat 1 yıl garantili hizmet 

Bizi Arayın