Klima Servisleriklimaservisleri

Klima servis Gamir Teknik güvencesi ile verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için klima servisi merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz. Firmamız her model klimalar için Klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir. Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

klima müşteri temsilcisi

Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir. Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak  çalışır. Buda size yüksek tutarda elektrik faturaları gelmesine yol açar. Aşırı sıklıklarla çalışan klimalar zamanla arıza yapar. Klimaların arıza vermemesi için bakım işlemlerini Klima Bakımı ekibimiz tarafından kimyasal ilaçlar ile yapılır.klima içeriye su damlatıyor

Klima Servisi İstanbul

İstanbul genelinde geniş servis ağına sahip olan firmamız vermiş olduğu 8 servis şubesi ve mobil araçları ile klimalara zamanında müdahale eder. İstanbul ili için servis hizmeti vermekte olan firmamız Avrupa ve Anadolu yakaları için gezici servisleri ve yerinde klima servisi hizmetleri sunar. Servis sonrasına ödemelerinizi havale, kredi kartı veya nakit olarak yapabilirsiniz.

Tam donanıma sahip araçlarımız ile klimalara servis hizmeti sunuyoruz. Bu servis hizmetini müşterilerimize vermiş olduğumuz sözler ve zamanlardan şaşmayarak güler yüzlü servis hizmetini profesyonel ekiplerimiz ile sunuyoruz. Servis esnasında değiştirilen her parça için 1 yıl garanti veriyoruz.

Bütün Klima Markalarına Yerinde Servis 

Hizmetlerimiz ile daha fazla bilgi edinmek için bizlere Çağrı Merkezi numarasından arayabilirsiniz. 444 33 19

İstanbul klima servisi

Bizi Arayın